Lubānas novadam 3.vieta “Latvijas e-indekss” vērtējumā!

Lubānas novads e-vides iespēju izmantošanas novērtējumā projektā „Latvijas e-indekss” ieguvis godpilno 3.vietu (novadu grupā ar iedzīvotāju skaitu līdz 7000). Mūsu novads ieguvis 48,63 punktus, pirmās vietas ieguvējs Strenču novads ieguvis 51,49 punktus, bet otrā vieta Kocēnu novads- 49,51. Labais vērtējums iegūts 58 novadu konkurencē.


Latvijas e-indekss sniedz priekšstatu, cik aktīvi un savai situācijai atbilstoši iestādes un pašvaldības izmanto mūsdienu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju sniegtos risinājumus, lai veicinātu sniegto pakalpojumu kvalitāti un pieejamību. Lepojamies ar Lubānas novada labo vērtējumu, bet, tā kā maksimālais novērtējuma punktu skaits bija 100, tad Lubānas novadam ir uz ko tiekties un visiem novadniekiem ir iespējas palīdzēt rezultāta uzlabošanai nākamgad, izmantojot komunikācijai ar pašvaldību e-vidi pēc iespējas vairāk!


Latvijas e-indeksa projektu īsteno Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Lattelecom, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Lielo pilsētu asociācija, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera. Detalizēta informācija: www.eindekss.lv.


eindekss.jpg


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs