Distanču slēpošanas piedzīvojums Lubānā

Šajā ziemas sezonā mēs saskārāmies ar ļoti mainīgiem laika apstākļiem, tomēr visi, kas vēlējās izbaudīt ziemas priekus varēja to izdarīt distanču slēpošanas trasē „Aiviekstes ozoli”, kā arī hokeja laukumā pie Lubānas vidusskolas. Patiess prieks par tiem, kas ir apguvuši savas iemaņas slidošanā vai slēpošanā, un pavadīja šos ziemas mēnešus priekā un veselīgā garā. Pateicoties čaklajiem un izpalīdzīgajiem Lubānas iedzīvotājiem tika organizētas vispasaules sniega dienas sacensības skolas stadionā, kā arī sadarbībā ar Rēzeknes novadu un ŪTC „BĀKA” „Valentīndienas ziemas prieki”. Patīkami, ka Lubānas ezerā lielākā daļa apmeklētāju bija no Lubānas novada.


Diemžēl nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ izpalika sacensības dabas takā „Aiviekstes ozoli”. Šogad arī daži apņēmīgākie Lubānieši piedalījās sacensībās ārpus mūsu novada robežām. Kā piemēru varu nosaukt Valdi Grozu, kurš ar savu ģimeni piedalās gandrīz visos tautas slēpojumos Latvijā. Kā zināms, viņš jau vairākus gadus startē slavenajā Tartu maratonā.


Tautas slēpojumā „Apkārt Alaukstam” piedalījās diezgan brangs skaits mūsējo- Nauris Reiters ar ģimeni, Valdis Groza ar ģimeni, Māris Valainis, Inese Feldmane, Kristaps Mežsargs, Andis Adamovičs. Visi dalībnieki veica šo distanci godam. Šī grupiņa gandrīz tādā pat sastāvā piedalījās Vanagkalna organizētajā slēpojumā pāri Piebalgas kalniem 16 km, kur izcili nostartēja mūsu jaunākā dalībniece Ildze Markova, iegūstot 3. vietu savā vecuma grupā.


Bet ar to viss nebeidzas- biedrības „Aiviekstes ozoli”, „Meirānieši”, „Aborieši” turpinās savas aktivitātes arī turpmāk, organizējot orientēšanās, velobraukšanas, laivošanas, pauverliftinga sacensības. Pateicamies par atbalstu SIA „Holzwerke Lubāna”, SIA „Herford Agro”, SIA „ADZG”, SIA "Lubānas patērētāju biedrība", Lubānas novada domei, Lubānas vidusskolai, Līgai Birziņai, Gintam un Anitai Dzeņiem, sacensību organizatoriem, palīgiem, hokeja bortu licējiem un ledus lējējiem, slēpošanas entuziastiem un visiem, visiem, kas devuši savu artavu, lai mums būtu iespēja ziemu pavadīt ar prieku sirdī.


New Picture.pngNepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs