Kā iesēt lielisku zālienu bez augsnes sagatavošanas?

Lubānas novada uzņēmums IK "Bestland- L" kopš 2007.gada piedāvā zālāja hidrosēšanu, kura ASV ir populāra jau kopš 1953.gada, bet tagad to aktīvi sāk pazīt un lietot arī Eiropā. Hidrosēšana ir zāles sēšanas metode, kad ūdens, sēklas, mēslojums, mulča (auglīgās augsnes virskārtas nosegšanas, aizstāšanas materiāls) un saistviela tiek samaisītas tvertnē un izsmidzināti uz virsmas. Tā var būt akmeņaina, smilšaina, nelīdzena (ceļu nogāzes, dīķmalas), pārklāta ar būvgružiem, kā arī parastā auglīgā zemes virskārta. Tā ir piemērota arī augsnes erozijas kontrolei un laukumu rekultivācijai.


Ar hidrosēšanu tiek nodrošināta gandrīz 100% sēklu dīgšana. Katra sēkla ir apklāta un aizsargāta ar celulozes mulču, tādēļ nav iespējama situācija, kad tikko iesētās zāliena sēklas tiek aizskalotas prom ar pirmo lietu vai aizpūstas ar vēju, vai ar tām pamielojas putni, jo ir izveidojusies garoziņa, kurā attīstās zāliena sēkla. Zālāja sēklas atrodas ideālā dziļumā un tām ir perfekti dīgšanas un augšanas apstākļi, lai iegūtu brīnišķīgu mauriņu īsā laikā.


Papildus labums ir tajā, ka nav nepieciešamība uzklāt auglīgo melnzemi- līdz ar to samazinās zāliena ierīkošanas izmaksas. Vienkāršiem vārdiem runājot, Jūs vēlaties apzaļumot teritoriju, bet to sagatavot parastajai zāles sēšanas metodei ir pārāk dārgi vai neiespējami, tad hidrosēšana ir tas, kas jums ir vajadzīgs! Esam gatavi atbildēt un konsultēt Jūs par zāliena hidrosēšanu: rakstiet- bestland@inbox.lv, zvaniet- 26005207 (Kristaps), detalizēta informācija par mums- www.hidrosesana.lv.Girl Lying in Grass


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs