5 lieliskas bezmaksas iespējas Lubānas novadā


Colorful Bubbles

Biedrība" Meirānieši" sadarbībā ar pašmāju un piesaistītiem speciālistiem ir radusi iespēju visiem Lubānas novada iedzīvotājiem izmantot dažādu pakalpojumu- nodarbību klāstu. No publikācijām un citādi iegūtas informācijas dažas lietas noteikti vairs nav jaunums, taču vēlamies atgādināt, kādi pasākumi notiek, kādi pasākumi turpināsies ilgāk nekā plānots, bet daži pavisam drīz būs noslēgušies.


Aicinām ikvienu novadnieku izmanot piedāvātās iespējas, pie tam- bez maksas (pasākumi atrodami arī lubanaspuse.lv kalendārā):

  1. Mākslas nodarbības bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem piektdienās Lubānas Mākslas skolā, vada multimāksliniece Dace Rudzīte. Šīs nodarbības noslēdzas 30. aprīlī- atlicis vēl viens mēnesis.

  2. Vecāku programma "Bērnu emocionālā audzināšana"- tā tiek īstenota pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem Lubānā, no 11.marta desmit nodarbību cikls tiek organizēts Meirānu Kalpaka pamatskolā. Nodarbību vadītāja Lidija Mičule. Lubānā ir iespēja veidot papildus apmācību grupu, lūdzam pieteikties interesentus!

  3. Smilšu terapija psihologa vadībā- nodarbības notiek sestdienās (līdz 31.decembrim), aicinām pieteikties šai iespējai, lai labāk izprastu savu bērnu uzvedības cēloņus un labāk saprastu savu iespējamo rīcību bērna audzināšanā. Nodarbības vada psiholoģe Inese Kolneja.

  4. Ārstnieciskā vingrošana fizioterapeita vadībā- nodarbības notiek bērniem un pieaugušajiem sestdienās (līdz 31.decembrim), izmantojiet iespēju paši ar savām kustībām fizioterapeites Daces Kurtišas vadībā iegūt veselīgumu un spēku.

  5. Vecāku programma "Dzīves prasmju skola"- šo nodarbību sākums 26. martā plkst.15:00 O.Kalpaka ielā 12, Lubānā, 3.stāvā. Pirmo nodarbību vada Ilona Malahovska (medicīnas darbiniece un prasmīga saimniece), tēma- uztura mācība, kā pagatavot veselīgu maltīti ģimenei. Nodarbības ietvaros notiks praktiskā darbošās ar ēst gatavošanu un ēšanu!

Sīkāka informācija par aktivitātēm pie Vēsmas Masas (tālr. 20275661). Aicinām ikvienu nākt un izmantot pakalpojumus, apmeklēt nodarbības, lai gūtu pieredzi, iegūtu zināšanas, taptu veseli un satiktos ar saviem novadniekiem!


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs