Aicinām 25.aprīlī talkot DABAS TAKĀ un pie AMATNIEKU CENTRA!

Tuvojas Lielā Talka visā Latvijā! Mēs ikviens mazliet aizdomājamies, kur talkot 25.aprīlī- pie savām mājām vai kopā ar novadniekiem kādā visiem mums pieejama vietā. Šogad, kā jau citus gadus, aicinām Jūs darboties kopā dabas takā "Aiviekstes ozoli" un pie Amatnieku centra.


DABAS TAKA. Sakopsim vasaras sezonai dabas taku, kur atpūsties gada garumā dodamies mēs paši un mūsu viesi. Rudens un ziema, kā arī daži vandāļi ir atstājuši savas pēdas, tādēļ darba būs gana un pēc spraigas darbošanās kopā, brīvā dabā mielosimies ar zupu. Talkas koordinators takā būs Māris Valainis (t.26649344).


AMATNIEKU CENTRS. Bārdveida ķērpīšu vadībā varēsies talkot pie Amatnieku centra un Lubānas galvenā pagraba- sakopsim, stiprināsim pagraba sienu, veiksim citus labiekārtošanas darbus. Pašā Amatnieku centrā būs pavasara tīrīšanas darbi, kad visu pūralāžu bagātība tiek rādīta saulei, tiek purināti putekļi, lai kodes neizdomā iemājot amatnieku darbos. Un kur vēl visi ziemas putekļi uz logiem un plauktiem! Talkas koordinatori pie Amatnieku centra būs Vilnis (t. 26565071) un Astrīda (t.28395276).


Gatavojiet darba rīkus un izvēlieties sev tīkamu talku! Ja izlemjat par labu kādam no mūsu piedāvājumiem, tad tiekamies 25.aprīlī dabas takā vai O.Kalpaka ielas 4, Lubānā pagalmā. Talkot sāksim plkst.9:00!

Rake and Hoes


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs