Konkurss "Aiviekstes lakstīgalas" Meirānos, 25.aprīlī!

Arī šogad, 25.aprīlī plkst.11:00 Meirānu Kalpaka pamatskolā jau 20-to reizi norisināsies mūsu novadnieka un slavenā operdziedātāja Jāņa Zābera piemiņai veltītais zēnu vokālistu konkurss "Aiviekstes lakstīgalas". Taču šis nav vienīgais apaļais cipars, jo šogad Jānim Zāberam varam atzīmēt 80-to dzimšanas dienu! Konkursa mērķis palicis nemainīgs- attīstīt un veicināt jauno zēnu vokālistu profesionālo izaugsmi, aktivizēt bērna balss dabīgo skanējumu, neizmantojot pastiprinošus līdzekļus, saglabāt un popularizēt tenora Jāņa Zābera muzikālo mantojumu.


Aicinām vokālos pedagogus un jaunos dziedātājus, kas sasnieguši 6-18 gadu vecumu, aizpildīt konkursa pieteikuma anketu un nosūtīt to līdz 20.aprīlim pa pastu uz Meirānu Kalpaka pamatskolu vai uz e-pastu meirani1@inbox.lv. Potenciālos konkursantus aicinām iepazīties ar detalizētu konkursa norises plānu un nolikumu.


Aicinām visus novadniekus izmantot iespēju un klātienē klausīties jaunās Lakstīgalas, kas dziedās tautasdziesmas bez pavadījuma un latviešu autoru vai jaunrades dziesmas. Noteikti gūsiet baudījumu savai dvēselei un pirmie uzzināsiet, kurš kļuvis par "Aiviekstes lakstīgalu 2015", kā arī būsiet liecinieki konkursa 20. gadskārtas atzīmēšanai.


Zemāk esošajā video varat noskatīties Latvijas Televīzijas operdziedātāja 75.dzimšanas dienai veltītu sižetu (tajā var redzēt un dzirdēt pašu Jāni Zāberu), kā arī aicinām ieklausīties Jāņa Zābera dziedājumā, izpildot Raimonda Paula dziesmu "Pavasara gaidās"!Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs