Pasaules līmeņa bezmaksas kursi ikvienam, piesakies!


Old Study

Ir reizes, kad kādam no mums atkal ir vēlme nonākt studentu rindās, bet, lai kaut kur dotos pieteikties, brauktu mācīties, pietrūkst laika, finansu, gan reizēm arī apņēmības. Pavisam nejauši (Madonas novada fonda vadītāja Jogita Baune pārsūtīja kādu e-pastu) atklāju iespēju kā mācīties un uzzināt daudz ko jaunu esot tepat mājās, izmantojot interneta priekšrocības. Atkal izjūtu studenta stresiņu, lai visu paspētu laikā un sekmīgi nokārtotu testus, pārbaudes darbus:)


Mācību platforma internetā Coursera (www.coursera.org) piedāvā universālu pieeju pasaules labākajai izglītībai, kas veidota sadarbojoties ar pasaules top universitātēm un organizācijām. Šajos kursos var pieteikties ikviens, pie tam, studentiem mācības ir par brīvu! Arī šādā veidā var tikt nodrošināta tālākizglītība, neizejot no mājām.


Ieskatoties pieminētajā mācību platformā, atradīsiet kursus ļoti daudzās pasaules valodās- angļu, vācu, spāņu, krievu, ir pat lietuviešu valodā. Varēsiet atrast sev tīkamu tematiku, lai gūtu papildus zināšanas, gan atsvaidzinātu savas svešvalodas zināšanas. Platformā ir ļoti skaidri definēta apgūstamā viela (ir video lekcijas), testi, kā arī atsevišķos kursos vēl citi pārbaudes darbi, skaidrs mācību grafiks, vērtējuma principi un regulāri atgādinājumi par termiņiem e-pastā. Kursus var apmeklēt arī bez pārbaudes darbu kārtošanas, zināšanas iegūsiet bez apliecinājuma sertifikāta. Apskatiet pieejamos kursus, varbūt kāds gaida tieši Jūsu dalību!


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs