Jauniešu programma TU VARI VAIRĀK Madonā sāksies 24.aprīlī

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Madonas nodaļa Valsts Lauku tīkla aktivitātes „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” ietvaros rīko informatīvo dienu par interaktīvo programmu jauniešiem „Tu vari vairāk”.


SIA LLKC Madonas nodaļa aicina jauniešus mācīties uzņēmējdarbību un iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Pasākums Madonas nodaļā tiek īstenots trešo gadu, aktivitātes mērķis– veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un iesaistīšanos sabiedriskajā dzīvē un attīstīt uzņēmējdarbībā nepieciešamās kompetences. Mācībās jauniešiem ir iespēja uzzināt, kā veidot un attīstīt savu biznesa ideju, biznesa plāna izstrādes priekšnoteikumus, finansējuma piesaistes iespējas un sava reģiona uzņēmēju pieredzi unveiksmes stāstus.


Tiek aicināti piedalīties jaunieši (arī Lubānas novada jaunieši) vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā vai tās sabiedriskās dzīves pilnveidošanā, īstenojot savas biznesa idejas. Pasākums sākas ar informatīvo dienu, kurā ir iespēja pieteikties mācībām. Mācības ilgst piecas dienas, pēc kurām dalībnieki aizstāv savas biznesa idejas attīstības rīcības plānu un saņem sertifikātu. Iegūstot sertifikātu, ir iespēja, sadarbojoties ar LLKC nodaļas speciālistiem, izstrādāt biznesa plānu un piedalīties konkursā „Laukiem būt!” ar naudas balvām.


Lai uzzinātu plašāku informāciju par pasākumu un tā iespējām, jaunieši tiek aicināti uz Informatīvo dienu 24.aprīlī plkst. 10.00 Poruka ielā 2, Madonā (2. stāvā, Madonas konsultāciju biroja semināru zālē). Jauniešiem dalība pasākumā ir bezmaksas. Pieteikties līdz 23.aprīlim, zvanot SIA LLKC Madonas nodaļas Uzņēmējdarbības konsultantei Anitai Briškai, mob. tel. 28662917, vai rakstot e–pastu anita.briska@llkc.lv.


LAUKIEM BŪT!.JPG


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs