Papildinājums ATPŪTAS sadaļā

Varam ar prieku ziņot, ka lubanaspuse.lv norādītās ATPŪTAS iespējas papildinājušās ar diviem varbūt jau mazliet piemirstiem jaunumiem. Abi labumi, ko var izmantot gan Lubānas novada iedzīvotāji, gan mūsu viesi, ir tapuši pateicoties mūsu līdzcilvēku aktivitātei un pašvaldības atbalstam.


Pavasaris klāt un vasara arī vairs nav aiz kalniem, kas mūsu dzīves vietas platuma grādiem nozīmē daudz vairāk aktīvās atpūtas iespēju. Lai padarītu Jūsu uzturēšanos brīvā dabā vēl komfortablāku un baudāmāku, biedrība "Aborieši" LEADER projekta ietvaros ieguva finansējumu tūrisma inventāra iegādei. 8 kanoe laivas, 12 velosipēdi, 4 teltis, 8 guļammaisi un guļam paklājiņi, krūmgriezis, motorzāģis ar ekipējumu, kā arī automašīnas piekabe ar laivu statīvu- tas viss ir iznomājams par demokrātiskām cenām Meža ielā 12, Lubānā. Ne vienmēr visam tūrisma ekipējumam ir jābūt Jūsu īpašumā, ja vien ir lieliska iespēja to nomāt!


Trenažieru zāle nepazīst sliktus vai labus laikapstākļus, tā vienmēr ir gatava Jūsu sportiskajām aktivitātēm visa gada garumā instruktora uzraudzībā. Biedrības "Aiviekstes Ozoli" iniciatīva ir devusi taustāmus augļus, jo Lubānas vidusskolas telpās ierīkotajā zālē ir pieejami 3 kardiotrenažieri, 4 spēka trenažieri, hanteļu komplekts, svaru diski ar stieni un statīvu. Izmaksas apmeklējuma reizei un vairāku reižu abonements ir patiesi par ļoti nelielu cenu. Varbūt esat 8 domubiedru kompānija, tad 1 stundas trenažieru zāles apmeklējums Jums izmaksās tikai EUR 6,-!


Ceram, ka turpmāk izmantosiet kādu no abiem labumiem un tos ieteiksiet saviem radiem, draugiem un viesiem. Varbūt esat noguruši izdomāt aizvien jaunas dāvanas saviem mīļajiem- te piedāvājam Jums divas lieliskas un aktīvas idejas!


DSCF1728.JPGNepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs