Ģimeņu sporta svētku norise PĀRCELTA no maija uz 20.JŪNIJU

Biedrība „Meirānieši", īstenojamā SIF un EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenta projektā „Inovatīvas starpdisciplināras atbalsta pasākumu programmas ieviešana garīgās un fiziskās veselības uzlabošanai, sociālās atstumtības riska mazināšanai jauniešiem Lubānas novadā” ietvaros (projekta Nr. 2013.EEZ/PP/1/MIC/018/029), aicina Lubānas novada ģimenes 2015.gada 20.jūnijā piedalīties ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKOS, kas norisināsies Lubānas vidusskolas sporta laukumā (organizatorisku apsvērumu dēļ 23.maijā svētki nebūs).


Sporta svētkos paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes visām vecuma grupām: maziem un lieliem bērniem, vecākiem, vecvecākiem, kā, piemēram:

  • foto orientēšanās jaunajiem vecākiem, kur ģimenei viens no transporta līdzekļiem ir bērnu ratiņi;

  • sēņošanas sacensības tiem, kam no 1 līdz 5;

  • piepūšamās atrakcijas dažādām stafetēm un spēlēm;

  • nūjošanas meistarklase vecvecākiem un visiem interesentiem;

  • dažādas individuālās un ģimeņu komandu stafetes, šķēršļu joslas, līku – loči ar trīsriteņiem, pusaudžu un pieaugušo velosipēdiem;

  • un vēl daudz citas aktivitātes.

Neiztiksim bez gardām kopīgām pusdienām svētku dalībniekiem. Un, kas gan tie par grandioziem sporta svētkiem, bez dalībnieku komandu svinīgās parādes, kurā aicinām padomāt par katras ģimenes komandas īpašo noformējumu. Varbūt šie svētki var kalpot kā turpinājums tālajā 1909.gadā Lubānas ev.-lut.draudzes mācītāja, profesora Voldemāra Maldoņa iedibinātajiem Bērnu svētkiem, kas Lubānā ik gadu notika pēc mācību gada noslēguma- ja tā, tad šogad bērnu un ģimenes svētku tradīcijai Lubānas pusē rit jau 106.gads!


Lūdzam arī pieteikties brīvprātīgos, kas vēlas piedalīties un iesaistīties svētku organizēšanā- mums patiešām ļoti noderēs Jūsu atbalsts un lieliski svētki izdosies tad, ja darbosimies visi kopā! Cerēsim, ka 20.jūnijs mūs lutinās ar jauku laiku. Par svētku norisi lūdzam sekot Lubānas novada avīzē, mājas lapās www.lubana.lv un www.lubanaspuse.lv, uz afišām; ja rodas kādi jautājumi, zvaniet pa tālruni 26482449 (Dace Mežsarga) vai arī e- pastā: meiraniesi@inbox.lv.


Family Time


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs