Prieks par 6.vietu Latvijas skolu futbola čempionātā!

Piektdien, 8.maijā, Rīgā notika 2015.gada Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīrs, kurā tika noskaidroti valsts čempioni kopumā trīs klašu un vecuma grupās. Lubānas vidusskolu pārstāvēja 4.-5.klašu zēni (2003.-2004. dzimšanas gads), kuriem izdevās izcīnīt 6.vietu! Šie ir tie paši jaunie futbolisti, par kuru iegūto 3.vietu jau ziņojām saistībā ar Latvijas Ziemeļaustrumu jaunatnes telpu futbola čempionātu.


Par piedalīšanos Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīrā un tajā uzrādītājiem rezultātiem komandas saņēma futbola ekipējumu, kausus, diplomus un balvas no atbalstītājiem. Taču, lai tiktu līdz Rīgai, Lubānas vidusskolas komanda 5.maijā Rugāju stadionā aizvadīja Latvijas Ziemeļaustrumu reģiona Skolu kausa finālsacensības, kurās tika izcīnīta 1.vieta. Apbalvoto labāko futbolistu rindās bija Rolands Ščuckis.


Treneris Uģis Meiers kopā ar Lubānas jaunajiem futbolistiem Lubānu veido par futbola lielpilsētu, jo šajā Latvijas mēroga čepionātā Lubānas vidusskolas komanda ir piekāpusies tikai Liepājai, Rīgai, Jelgavai, Valmierai un Rēzeknei. Prieks, prieks, prieks!


Avots: lff.lv

Big KickNepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs