TAVS balsojums bērniem RŪĶĪŠOS ir svarīgs!

Lubānas PII „Rūķīši” Zīļuku grupas audzēkņu vecāki Sanitas Pavļukevičas vadībā ir iesnieguši savu projektu Labiedarbi.lv rotaļu laukuma labiekārtošanai bērnudārza teritorijā. Projekta ietvaros tiktu iegādāts bērnu (vecumā no 2-7 gadiem) rotaļu laukuma aprīkojums– slidkalniņš, rotaļu namiņš, šūpoles-balansieris. Viss aprīkojums atbildīs nepieciešamajiem tehniskajiem un drošības standartiem.

Jauna rotaļu laukuma aprīkojuma iegāde sekmētu bērnu iesaistīšanos dažādās sportiskās aktivitātēs un dotu iespēju pilnvērtīgāk spēlēties ārā. Stipri, veseli un fiziski bērni– MŪSU LATVIJAS NĀKOTNE, tāpēc svarīgi, lai bērniem būtu mūsdienām atbilstošs, kvalitatīvs un drošs bērnu rotaļu laukums.


Lūdzu, palīdziet ar savu balsojumu piepildīt šo ieceri un atbalstiet mūsu projektu! Ar mūsu spēkiem, varam piepildīt Zīļuku un citu grupiņu bērnu sapņus realitātē! Lubānas bērnudārza laukumiņš ir arī publiski pieejams, nav slēgts, tādēļ ieguvēji ir ne tikai bērnudārza bērni, bet ikviens bērns, kurš izvēlas doties pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā. BALSOJIET PAR LUBĀNAS PII „RŪĶĪŠI” ZĪĻUKU GRUPAS PROJEKTU ŠEIT!


ziluki1.jpg


Kids Painting


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs