Ģimeņu sporta svētki jau 20.JŪNIJĀ

Biedrība „Meirānieši", īstenojamā SIF un EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenta projektā „Inovatīvas starpdisciplināras atbalsta pasākumu programmas ieviešana garīgās un fiziskās veselības uzlabošanai, sociālās atstumtības riska mazināšanai jauniešiem Lubānas novadā” ietvaros (projekta Nr. 2013.EEZ/PP/1/MIC/018/029), aicina Lubānas novada ģimenes 2015.gada 20.jūnijā sākot no plkst.10:00 piedalīties ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKOS, kas norisināsies Lubānas vidusskolas sporta laukumā.


Sporta svētkos paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes visām vecuma grupām: maziem un lieliem bērniem, vecākiem, vecvecākiem. AICINĀM IEPAZĪTIES AR SVĒTKU NOLIKUMU un pasākuma programmu. Dalībnieki būs ģimeņu komandas (4 dalībnieki), kuriem būs iespējas piedalīties gan komandu, gan individuālās sacensībās.


Neiztiksim bez gardām kopīgām pusdienām svētku dalībniekiem. Un, kas gan tie par grandioziem sporta svētkiem, bez dalībnieku komandu svinīgās parādes, kurā aicinām padomāt par katras ģimenes komandas īpašo noformējumu. Varbūt šie svētki var kalpot kā turpinājums tālajā 1909.gadā Lubānas ev.-lut.draudzes mācītāja, profesora Voldemāra Maldoņa iedibinātajiem Bērnu svētkiem, kas Lubānā ik gadu notika pēc mācību gada noslēguma- ja tā, tad šogad bērnu un ģimenes svētku tradīcijai Lubānas pusē rit jau 106.gads!


Lūdzam arī pieteikties brīvprātīgos, kas vēlas piedalīties un iesaistīties svētku organizēšanā- mums patiešām ļoti noderēs Jūsu atbalsts un lieliski svētki izdosies tad, ja darbosimies visi kopā! Cerēsim, ka 20.jūnijs mūs lutinās ar jauku laiku. Par svētku norisi lūdzam sekot Lubānas novada avīzē, mājas lapās www.lubana.lv un www.lubanaspuse.lv, uz afišām; ja rodas kādi jautājumi, zvaniet pa tālruni 26482449 (Dace Mežsarga) vai arī e- pastā: meiraniesi@inbox.lv.


Potato Sack Race


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs