NOMETNE- Būsim kopā vasaras vidū!

Esiet sveicināti, vasarai atnākot! Vasarā, kad dabas spēks ar reibinošām smaržām, putnu balsīm, baltiem, auļojošiem mākoņiem un siltiem vējiem pienāk mums visiem tuvāk un uzrunā laukā, pļavā, mežā un īpaši – pie ūdeņiem, aicinām nokratīt no pleciem rūpju nastu reizē ar ziemas stingumu un ļauties krāsainiem sapņiem pie Bancāna ezera.


Ņemiet aiz rokas savu mazo lolojumu un kopā ar mums atrodiet brīdi garīgai atspriedzei, brīdi klusumam, sirdsmieram, brīdi pirts stundai un vakara saulrietam pie ezera pēc ilgas dienas – ilgas un garas kā bērnībā, kad, no rīta pieceļoties, priekšā ir bezgalīga laika perspektīva, horizonts ir plašs un kļūst ar katru dienu plašāks…. Mārtiņa fonda Rehabilitācijas centrā “Dūjās” Jēkabpils novada, Kalna pagastā gatavojas vasaras veselības nometnei “Mēs esam kopā”, smaržīgai kā zemeņoga un veldzējošai kā avota ūdens malks karstā dienā.


Nāciet, lai kopā meklētu un atrastu dzīvesspēku, atvērtos sev un radošumam ikdienas norisēs, individuāli un grupā iepazītu sevi no jauna, izbaudītu pirts rituālu un gūtu prieku un “atvēzienu” mazajās sportiskajās aktivitātēs, caur jogu un meditāciju apgūtu klusumu, piedošnu un sevis mīlēšanu.


Tas viss notiks: laikā no 6.jūlija līdz 11.jūlijam vai arī laikā no 13.jūlija līdz 18.jūlijam. Ir iespējams izvēlēties. Nometnēm aicinam pieteikties bērnus no 7 līdz 12 gadu vecumam ar īpašām vajadzībām, bērnus no daudzbērnu un audžuģimenēm, kopā ar vienu no vecākiem. Dalības maksa 3EUR par pers. dienā, t.i. 18EUR. Nometnēm pieteikties līdz 30.jūnijam rakstot uz epastu – martinafonds1991@inbox.lv vai piezvanot pa tālr.29288220.


Tiekamies Dūjās!

MF vasaras nometne 2015.jpg


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs