Pirmie ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKI aizvadīti (papildināts)

Pirmie Lubānas novada Ģimeņu sporta svētki, ko organizēja biedrība „Meirānieši”, biedrība „Aborieši”, Lubānas novada Jauniešu centrs, Lubānas vidusskola, norisinājušies piedaloties 195 dalībniekiem, kas Lubānas novadam ir rekorliels skaitlis. Amatnieki gan domā, ka šie svētki ir kā turpinājums 1909.gadā Lubānas ev.-lut.draudzes mācītāja, profesora Voldemāra Maldoņa iedibinātajiem Bērnu svētkiem, kas Lubānā ik gadu notika pēc mācību gada noslēguma. Tādejādi svētku organizatoriem ir izdevies nejauši atjaunot pirms 106 gadiem Lubānas pusē uzsāktu tradīciju! Svētki bija lieliski, ģimeniski, jautrības pilni, smaids dalībnieku sejās bija neviltots- gribētos ticēt, ka 195 cilvēki 20.jūnijā kustoties un piedaloties svētkos bija kļuvuši laimīgi, jo, kā zinātnieki saka, laimes hormons aktivizējas tieši kustībā!


Disciplīnas sporta svētkos visdažādākas- loka šaušana, alpīnisms, trako tomātu cīņas, fotoorientēšanās sacensības (viens no komandas dalībniekiem šo disciplīnu veica ratiņos!), rāpošanas sacensības, veiklie ugunsdzēsēji, metieni grozā, telts celšana, veiklības brauciens, lielā ģimenes stafete. Un neizpalika vienkārši darbošanās prieks ārpus sacensībām. Lielā piepūšamā atrakcija sagādāja milzīgu prieku un izaicinājumu gan lieliem, gan maziem.


Sacensību organizatori biedrība „Meirānieši” ar savu vadītāju Daci Mežsargu, biedrība „Aborieši”, Lubānas novada Jauniešu centrs un Lubānas vidusskola veikuši lielu un neatsveramu darbu, lai viss norisinātos raiti, bez aizķeršanās. Visiem dalībniekiem tika sagādāts tik ļoti nepieciešamais dzeramais ūdens, pusdienas. PALDIES visiem brīvprātīgajiem, kas ar savu darbu padarīja šos svētkus tik labi organizētus un saskaņotus. PALDIES sacensību galvenajam tiesnesim Mārim Valainim, kas pamanījās būt gandrīz visās vietās vienlaicīgi un spēja turēt roku uz pulsa, PALDIES sacensību komentētājam un sacensību vadītājam Ansim Deksnim, kas spēja uzturēt mundru garu dalībniekiem visas dienas garumā- sporta komentētājs Anatolijs Kreipāns no mūsu izcilā sportista varētu šo to pamācīties.

Dace Mežsarga, Linda Pomere, Vēsma Masa, Inese Lībere, Ansis Deksnis, Karlīna Rudzīte, Katrīna Valaine, Juris Ķeveris, Magnuss Mūkins, Deivo Mūkins, Kristaps Mežsargs, Oskars Žvagins, Līga Birziņa, Rebeka Birziņa, Armands Birziņš, Ance Stafecka, Annija Jace, Daniels Intenbergs, Lana Kunce, Kaspars Kaverskis, Egīls Feldmanis, Iveta Peilāne, Mareks Mass, Monta Masa, Uģis Mihelsons netaupīja savu laiku un spēkus, kļūstot par Ģimenes sporta dienas organizatoriem un palīgiem- PALDIES!


Diena bija izdevusies lieliska, laiks vienreizējs- tik silts un saulains sen nebija bijis! Uz tikšanos nākamajā gadā! Piedāvājam arī nelielu ieskatu svētku norisē mūsu mājas lapas fotogalerijā.


DSC_0121.JPG


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs