LEKCIJAS Dziedināšanās caur tautasdziesmu & Noskaņošanās māksla

Lubānā būs iespējams apmeklēt mūziķes un mākslinieces Ingas Karpičas lekciju "DZIEDINĀŠANĀS CAUR TAUTASDZIESMU" un biznesa psihologa Aleksandra Mantesa ievadlekciju "NOSKAŅOŠANĀS MĀKSLA". NOSKAŅOJUMS - burvīgs latviešu valodas vārds, kurā ietverta neiedomājami dziļa doma. Mūsu noskaņojums ir tas, kā mēs iekšēji skanam. Savukārt tas, kā mēs skanam, atbalsojas apkārt, un izpaužas itin visos dzīves notikumos. Tāpēc ir tik svarīgi skanēt saskaņā pašiem ar savu būtību. Tāpēc vārdi dziedāt un dziedināt ir ar vienādu sakni. Kur skan gaiši, tīri un dzidri, tur vienmēr valda veselība, harmonija un pārticība. Tas, kurš valda pār savu noskaņu kā mūziķis pār instrumentu, ir arī pats savas dzīves noteicējs un spēlētājs!

Tautasdziesma ir maģisku zilbju, vārdu, skaņas un harmonizējošas enerģijas apvienojums. Noskaņojoties un ieklausoties sevī, izdziedot šos īpašos vārdus, pievēršot visu uzmanību te un tagad stāvoklim, varēsim sākt iepazīt savu īsto un skaistāko būtību - savu iekšējo pasauli! Tautasdziesmas šajā ceļā ļoti palīdz, turklāt tas ir ļoti organiski mums- latviešiem, jo vārdus mēs saprotam. Dod sev šo mirkli un uzsāc ceļu vairāk pie sevis, iepriecinot savu Būtību! Ar austrumnieciski dziļu dvēseli un rietumnieciski pragmatisku prātu mēs nereti paši savā personībā šķeļamies un nozaudējamies. Tāpēc kopā ar personības treniņsemināru vadītāju Aleksandru Mantesu un mākslinieci Ingu Karpiču pabarosim savus prātus un sasildīsim Dvēseles meditatīvi tautiskās skaņās nodarbībā brīvā dabā starp kokiem, debesīm, zemi, putnu čalām un dziedāsim latviešu tautasdziesmas, lai dziedinātu sevi.

Parunāsim par Skaņas būtība un sūtība. Skaņu, kas rada un Skaņu, kas ārda. Par Skaņu, kas nes un skaņu, kas vada. Par ūdens mijiedarbību ar skaņu, sevis iedziedāšanu, izdziedināšanu un nomierināšanu. Tiksimies Lubānas dabas takā AIVIEKSTES OZOLI 23.jūlijā plkst. 18:00. Pieteikšanās pa tālruni 29460166. Dalība: 10,- eiro Uz sadziedāšanos!

23.julijs.JPG


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs