No LubānasPuses nāk pasaules labākais un 3. labākais sanbernārs pasaulē!

Somijā, Helsinkos no 25.-27.jūnijam notikusī pasaules sanbernāru izstāde (World Union of Saint Bernard Clubs) bija neticami veiksmīga diviem LubānasPusē mītošiem sanbernāriem- Unjai un Aurumai! Sasniegti izcili rezultāti, par kādiem var sapņot sanbernāru saimnieki jebkurā pasaules malā. Neticami, ka šogad balvas ceļos uz LubānasPusi!


Laikam jau ir taisnība, ka drošajiem pieder pasaule, jo, lai dotos uz Somiju, Helsinkiem un piedalītos pasaules sanbernāru izstādē, patiesi vajag gan drosmi, gan pašapziņu! Prieks, ka abu laureātu saimniekiem un hendleriem ir gan viens, gan otrs. Ne tik vienkāršais brauciens pa autoceļiem un uz prāmja pārvarēts, un abas suņu meitenes rāda izcilu sniegumu, jo:

  • Kēta Juta Kunce ar Unju von der Burgaue iegūst pirmo vietu OPEN klasē, kā arī ieguva titulu Best in show (labākais sanbernārs un visas zemes lodes šogad starp visu vecumu un dzimumu sanbernāriem);

  • Dace Mežsarga ar Vainglory Verde Aurumu iegūst trešo vietu savā klasē.


Unja LubānasPusē ieradusies no Vācijas, Leipcigas, un viņas vācu saimnieki gan noteikuši, lai lielas cerības uz panākumiem sacensībās neliek, bet noticis tieši pretējais! Auruma, savukārt, ir Unjas meita, kas gan dzimusi, gan augusi tepat LubānasPusē. Abas suņu īpašnieku ģimenes ar savu neatlaidīgo darbu ir pierādījušas visai pasaule, ka arī šeit ir pasaules zelts, un šoreiz tas atmirdz sanbernāros! Lepojamies un priecājamies!


Čempione Unja ar savu hendleri Kētu Jutu Kunci.

Auruma 2. no labās puses, aiz viņas Dace un Ilva Mežsargas.


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs