Slīdētprieks jeb ģimenes prieks!

Ar prieku un lepnumu varam paziņot, ka novada pašvaldības atbalstītais iedzīvotāju projekts SLĪDĒTPRIEKS ir realizēts pilnībā- bērni pie Lubānas vidusskolas esošajā rotaļu laukumā var doties iemēģināt jauno slidkalniņu, kura tehniskie parametri rāda, ka krišanas augstums ir 1.215m, paredzēts bērniem vecumā no 5-14 gadiem. Slidkalniņam ir visi iespējamie ilgmūžības un drošības standarti- impregnēts koks, plastikāts, metāls, iebetonēti metāla pamati, pati slīdēšanas virsma no metāla, abrazīvs materiāls, kur tas nepieciešams (ar visiem sertifikātiem)!


Ja labi parēķina, tad slidkalniņš ir daudz vērtīgāks kā pašvaldības finansētie EUR 1000,-. Bija nepieciešams savs līdzfinansējums tā iegādei, SIA "Lubānas patērētāju biedrība" un Artūrs Kuncis bez maksas atveda slidkalniņu no Jūrmalas uz Lubānu (ražotājs par to prasīja EUR 300,-). Māris Valainis atvizināja slidkalniņu pa Lubānu līdz rotaļu laukumam. Meistarīgie projekta dalībnieki un lieliskie tēti vienā personā- Lauris Priednieks, Arģis Zviedris, Oskars Žvagins un Viesturs Bērziņš montēja un uzstādīja slidkalniņu paši savām rokām, ar sev pieejamajiem instrumentiem un celtniecības materiāliem. Projekta atbalstītājas- lielākas un mazākas daiļā dzimuma pārstāves uzmundrināja smago darbu darītājus ar uzslavām un izpildīja nelielos uzticētos uzdevumus. Tikai visiem kopā sadarbojoties darbs tika veikts- un tā šoreiz ir otra lielākā vērtība aiz bērnu slīdētprieka!


Uzstādot slidkalniņu atklājām, ka šūpošanās baļķis ir bojāts, tādejādi lietderīgi izmantojot laiku un domājot par bērnu drošību, tika salabots arī tas. Tā kā ir vasaras laiks un bērniem sākušās brīvdienas, īpašs slidkalniņa atklāšanas pasākums netiek veidots, jo, galu galā, katrs bērns lietojot slidkalniņu to atklās savā unikālajā laikā un priecāsies par jautro nobraucienu kopā ar saviem vecākiem. Projekta mērķis būs sasniegts- laimīgs bērns, kas darīs laimīgus savus vecākus!
Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs