LOKS un BULTAS- arī Tu vari izmēģināt

Ikvienam interesentam dabas takā AIVIEKSTES OZOLI ir iespējams nodoties ļoti aizraujošai un interesantai nodarbei- loka šaušanai! Filmās esam pieraduši skatīt, cik veikli un viegli galveno lomu varoņi uzvelk bultas, reizēm ļoti ilgu laiku mērķē un vienmēr, nu gandrīz vienmēr, trāpa mērķī.


Jau labu laiku novadniekiem un viesiem ir iespēja pārbaudīt savas koncentrēšanās spējas, savu fizisko sagatavotību un ir iespēja pārbaudīt, no cik liela attāluma un kurā mērķa daļā varat trāpīt. Dabas takas veidotājs, uzturētājs un loka šaušanas entuzists Māris Valainis iepriekš saskaņotos laikos ir gatavs Jums pastāstīt par loka šaušanas niansēm, pārsteigt Jūs ar interesantiem faktiem, kas saistās ar loku, kā arī ierādīt, kā tad īsti pareizi izšaut bultas. Tāpat arī uzzināsiet daudz jauna un interesanta par kādreizējo LubānasPuses iedzīvotāju dzīvi, šo to būs iespējams izmēģināt pašiem ar savām rokām.


Ja ar loku šaušanu Jums izrādīsies par maz, varēsiet izmēģināt spēkus arī citās jomās- nažu un šķēpu mešanā. Laipni aicināti paši, kā arī neaizmirstiet uz dabas taku atvest savus radus, draugus, ciemiņus! Iepriekšēja pieteikšanās Mārim pa telefonu 26649344.Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs