RUDENS ANDELE 24.oktobrī

Lai arī rudens izgrezno Latviju un uzskatāms par vienu no krāsainākajiem gadalaikiem, nometnes "Vaļā matiem, basām kājām" organizatorēm ir padomā kāda nodarbe, kas padarīs mūsu ikdienu vēl jestrāku un košāku, tādēļ visas daiļā dzimuma pārstāves tiek aicinātas uz kopīgu pasākumu š.g.24.oktobrī- RUDENS ANDELI!


Ikvienai taču nācies nopirkt labu mantu, kas pašai beigās izrādījusies lieka, vai arī, piedodiet dāvinātāji, nācies saņemt nepiemērotu dāvanu. Mēs taču visas esam par to, lai lietas tiešām kalpotu, nevis vienkārši stāvētu plauktā un vāktu putekļus, mēs esam par to, lai atbrīvotu vietu tām lietām, kas patiesi ir piemērotas tieši mums. Tāpēc tās lietas (drēbes/apavi/somas/smaržas/rotas), ar kurām kopā vairāk nesaderat, atnesiet uz Rudens Andeli un par pašas noteiktu atlīdzību vai vienkārši baltu velti atdodiet citām!


Lai pasākums nebūtu viens vienīgs tirgus sieviešu starpā, pirms andelēšanās mūs ar savu klātbūtni priecēs ceļotājs un publicists Juris Lorencs ar stāstījumu par savām ceļojumu piezīmēm. Būs iespēja iedzert tēju un panašķoties.

Tātad, dāmas:

1) atrodam tās mantas, kuras vēlamies nodot citām;

2) nosakām atlīdzību par tām- lai tie būtu daži centi vai pāris eiro, uz katras mantas uzlīmējot zīmīti ar cenu;

3) piesakām savu dalību pasākumam organizatoriem Anitai, Ingai, Lidijai vai Tijai;

4) izbrīvējam sestdien, 24.oktobrī laiku no plkst.11.00-15:00;

5) uzkrāsojam lūpas un ar mantām ierodamies uz pirmo RUDENS ANDELI Lubānas pilsētas klubā!


Plānojam, ka tirgošanai paredzētās mantas varēs nolikt uz galdiem vai pakārt uz "pleciņiem", lai pašai tirgotājai nav jāstāv aiz letes. Uz tikšanos pasākumā, aicinām nekautrēties un nākt uz to, jo ne tikai liekajām mantām ir vajadzīgas jaunas saimnieces, bet arī mums visām Lubānas Puses sievietēm ir vajadzīga neliela atpūta un iepazīšanās vienai ar otru!


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs