Ziemassvētku EGLES iedegšana LUBĀNĀ

Lubānas Kultūras nams kopā ar Lubānas novada amatniekiem, dāmu apvienību “Vaļā matiem, basām kājām” aicina būt kopā Lubānas novada Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā, kas norisināsies 2015.gada 11.decembrī plkst:17:00 skvērā pie Lubānas pilsētas kluba. Kā saka sena latviešu tautas paruna: “Dalīts prieks ir dubults prieks!”, tādejādi, dubultosim un vairosim kopā būšanas prieku!


Amatnieki, kā katru gadu, vērs sava centra durvis un interesentiem būs iespēja laicīgi iegādāties kādu Ziemassvētku dāvanu, vai arī, skatot amatnieku darbus, gūt iedvesmu saviem roku darbiem. Kopā ar amatniekiem aicinām savus ražojumus tirgot arī pārējos Lubānas novada mājražotājus un amatniekus, čaklos rokdarbniekus. Lieku reizi atgādinām, ka rūpniecisko ražojumu tirgotāji nepavisam netiek laipni gaidīti un pasākumā šāda veida precēm tirdzniecība tiks liegta.


Dāmu apvienība “Vaļā matiem, basām kājām” aicina Lubānas novada daiļo pusi savās mājās pagatavot kādu našķi- cepumus, plātsmaizi, piparkūkas vai maizītes, ar ko varētu egles iedegšanas pasākumā uzcienāt pārējos Lubānas novada ļaudis. Kopā uzbursim jauku noskaņu, stiprināsim mūsu kopības izjūtu, satiksimies, sadziedāsimies un, kas zina, varbūt arī ar kādiem neredzētiem novadniekiem iepazīsimies! Lai cienāšanās ar našķiem varētu norisināties sekmīgi, tiks nodrošināti atbilstoši apstākļi (par laika apstākļiem gan netiek galvots), silta tēja un karstais dzēriens. Varbūt Jums ir padomā kāda cita dāvana, ko sniegt līdzcilvēkiem- izmantojiet iespēju, lai dalītos!


Tāpat arī Lubānas kultūras nams aicina pasākuma laikā piedalīties loterijā, un tādēļ visus dalībniekus, lūdzam, atnest pašgatavotu kārumu no pagraba- ievārījumu, kompotu, salātus, lai varam izlozēt burciņu jaunos saimniekus. Gandrīz piemirsām par teātri! Visi tiek gaidīti uz Valsts leļļu teātra izrādi "JŪLIJONKULIŅA ZIEMASSVĒTKI", tās norise sāksies plkst.18:30 Lubānas pilsētas klubā (ieeja brīva).


Ja ir kādi papildus jautājumi par Ziemassvētku egles iedegšanas pasākuma norisi un savu iespējamo dalību tajā, sazinieties ar Lubānas kultūras nama darbiniecēm, Amatniekiem vai Anitu un Tiju (jautājumos par dāmu dalību). Gaidām pasākumā visus, nav svarīgi, kur ir Jūsu dzīves vieta- Meirānos, Indrānos, Ērgalā, Lubānā, Dambīšos vai citur pagastā- laipni aicināts ikviens gan liels, gan mazs. Padarīsim arī svētku gaidīšanu par kopīgiem svētkiem!Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs