Konkurss "Aiviekstes lakstīgalas" Meirānos, 30.aprīlī!

Šogad, 30.aprīlī plkst.11:00 Meirānu Kalpaka pamatskolā norisināsies mūsu novadnieka un slavenā operdziedātāja Jāņa Zābera piemiņai veltītais zēnu vokālistu konkurss "Aiviekstes lakstīgalas". Konkursa mērķis kā aizvien- attīstīt un veicināt jauno zēnu vokālistu profesionālo izaugsmi, aktivizēt bērna balss dabīgo skanējumu, neizmantojot pastiprinošus līdzekļus, saglabāt un popularizēt tenora Jāņa Zābera muzikālo mantojumu.


Aicinām vokālos pedagogus un jaunos dziedātājus, kas sasnieguši 6-18 gadu vecumu, aizpildīt konkursa pieteikuma anketu un nosūtīt to līdz 25.aprīlim pa pastu uz Meirānu Kalpaka pamatskolu vai uz e-pastu meirani1@inbox.lv. Potenciālos konkursantus aicinām iepazīties ar detalizētu konkursa norises plānu un nolikumu.


Aicinām visus novadniekus izmantot iespēju un klātienē klausīties jaunās Lakstīgalas, kas dziedās tautasdziesmas bez pavadījuma un latviešu autoru vai jaunrades dziesmas, un, ja žūrijai vērtējuma sniegšanai būs nepieciešams, tiks dziedāta arī trešā dziesma. Konkursa norises ietvaros aicinām plkst.17:00 Meirānu tautas namā noklausīties vīru kora FRACHORI koncertu un pēc tam plkst.18:00 (turpat) konkursa noslēgums un laureātu paziņošana.


Iedvesmai un pavasari gaidot aicinām ieklausīties Jāņa Zābera dziedājumā, izpildot Alņa Zaķa dziesmu "Pie dzimtenes siliem"!

Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs