PAVASARA ANDELE 16.aprīlī

Labas tradīcijas ir jāturpina, tādēļ, nu jau biedrība "Lubānas Puse", š.g.16.aprīlī aicina uz jautru pasākumu, kas lieti noderēs, lai iesildītos pirms Lielās Talkas- PAVASARA ANDELI!


Aicinām veikt pavasara revīziju savos skapjos un kumodēs, ja lietas (apģērbs/apavi/rotas/smaržas) patiešām vēl ir labas, bet tikai ne priekš Jums- droši nododam tās citās rokās par pašu noteiktu atlīdzību vai vienkārši baltu velti!


Pasākumā būs iespēja iepazīties ar Lubānas Puses čaklo rokdarbnieču veikumiem- būsim sagatavojuši nelielu darbu izstādi, kas ļaus priecēt acis un smelties iedvesmu un drosmi saviem darbiem! Ceram sagādāt vēl kādu skatāmu pārsteigumu, lai raisītu pavasarīgus smaidus klātesošo sejās.


Tātad, scenārijs iepriekšējais:

1) atrodam tās mantas, kuras vēlamies dot citiem;

2) nosakām atlīdzību par tām- lai tie būtu daži centi vai pāris eiro, uz katras mantas uzlīmējot zīmīti ar cenu;

3) piesakām savu dalību pasākumam organizatoriem Anitai, Ingai, Lidijai vai Tijai;

4) izbrīvējam sestdien, 16.aprīlī laiku no plkst.11.00-13:00;

5) ierodamies uz PAVASARA ANDELI Lubānas pilsētas klubā!


Tāpat kā RUDENS ANDELĒ tirgošanai paredzētās mantas varēs nolikt uz galdiem vai pakārt uz "pleciņiem", lai pašai tirgotājai nav jāstāv aiz letes. Dalībai pasākumā lūgsim ziedot 1,- EUR, visi līdzekļi, kas netiks izmantoti šī pasākuma norisei, tiks virzīti jau nākamajam pasākumam, kas norisināsies Lubānā 3.maijā, bet par šo pasākumu- vēlāk!


Uz tikšanos pasākumā!


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs