LUBĀNA PIEDZĪVOJUMS 2016Arī šogad norisināsies sacensības LUBĀNA PIEDZĪVOJUMS 2016. Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu iedzīvotāju vidū un popularizēt ūdens un velo aktīvā tūrisma aktivitātes Lubāna ezera apkaimē. Sacensībās ar tūrisma un orientēšanās sporta elementiem (3 disciplīnas- velo, laivas, skriešana) var piedalīties komandas divu cilvēku sastāvā, kuru vecums ir sasniedzis 18 gadus. Katrai komandai jāizvirza kapteinis, kā arī jāizdomā komandas nosaukums.


Sacensību dalībnieku skaits pieejamo kanoe laivu skaita dēļ ir ierobežots. Ja komanda vēlās piedalīties ar savu laivu, tas iepriekš ir jāsaskaņo ar organizatoriem. Nomājamo velosipēdu skaits arī ir ierobežots.


Potenciālās komandas aicinām (obligāti) iepazīties ar sacensību NOLIKUMU, tajā arī uzzināsiet dalības maksas apmēru (ja būs savs inventārs- dalība lētāka). Lai pieteiktos sacensībām, nepieciešams elektroniski aizpildīt PIETEIKUMA VEIDLAPU un līdz 2016.gada 1.jūnijam plkst.17:00 nosūtīt to uz e-pastu baka@rezeknesnovads.lv vai marisvalainis@inbox.lv. Ja pieteiksies sacensību dienā, inventārs jāgādā pašam un jāsaskaņo minētais fakts ar organizatoriem.


Aicinām iepazīties ar karti, kur atzīmētas disciplīnas, un video par 2014.gada sacensībām.


TIEKAMIES PIE LUBĀNA!

Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs