Nometne „Vaļā matiem, basām kājām 3”

Uz kopā sanākšanu jau trešo gadu divu dienu garumā 2017.gada 5.-6.augustā, Gulbenes novada Daukstu pagasta „Laimiņās” (GPS koordinātas 57.017017, 26.677494) tiek aicinātas daiļā dzimuma pārstāves bez vecuma ierobežojuma. Dalības maksa: EUR 40,- (cenā ietilpst izdevumi nodarbībām, vieslektoriem, atpūtas vietas un pirts izmantošanai, telts vietai, ēdienreizēm).


Nometnei (nemainīgi) nepieciešamais:

 1. „Dreskods” – ērti (garie) svārki;

 2. Telts, guļammaiss, sega (var noderēt sēdēšanai zemē, vingrošanai, būs ar ko apsegties, ja auksti), ja vēlēšanās- saliekamais tūristu krēsls;

 3. Papīrs un rakstāmais (vai kāds moderns palīgrīks) savu piezīmju veidošanai;

 4. Brīvs apģērbs un paklājiņš vingrošanai;

 5. Cerams ka nenoderēs!!! – gumijas zābaki un lietusmētelis.

 6. Lietas pirtī iešanai un peldei;

 7. Mīļākā krūzīte tējas vai kafijas baudīšanai, bļodiņa, karote, dakšiņa;

 8. Neliels trauks ar vāku pašas gatavotās zobu pastas ievietošanai;

 9. Skaista garā kleita (ja var pēc iespējas senāka, bet gadu desmitam nav izšķirošas nozīmes), kāda cepure, somiņa, rotas sievišķīgai pārtapšanai;

 10. Pārdomāt, kas ir tās īpašības, spējas, kādēļ, Tavuprāt, Tu esi lieliska un vienreizēja? Kas ir tas, ko Tu dari un ar ko lepojies, vai gribētu darīt un ko Tu vari dot no sava foršuma citiem? (Lai vieglāk, veido pierakstu špikeri, bet tas nevienam nebūs jāatdod.)

 11. Vēlme atpūsties un baudīt dzīvi!

Aicinām iepazīties ar šī gada nometnes programmu un jaunajiem lektoriem ŠEIT.


Kā pieteikties, uzzināt ko vairāk: var zvanīt Anitai Dzenei vai Tijai Žvaginai, vai rakstīt uz e-pastu: lubanaspuse@gmail.com. Pieteikties līdz š.g.15.jūlijam. Samaksa veicama skaidrā naudā piesakoties, bet ne vēlāk kā līdz 15.jūlijam. Ja tomēr netiec, atliek tikai sameklēt dalībnieci savā vietā.


Uz tikšanos Laimiņās!

Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs