Lieliska iespēja saņem kvalitatīvus gravēšanas/frēzēšanas pakalpojumus tepat Madonas reģionā


Šī gada rudenī ir pabeigts lielisks projekts ar Eiropas Savienības, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu, tādejādi apvienojot papildus finansējuma iespējas un pašu līdz šim apgūtās iemaņas jaunā kvalitātē. Iegūstot ES struktūrfondu atbalstu, rasta iespēja Lubānas novadā nodibināt jaunu uzņēmumu- SIA “Rudice”, lai varētu sniegt klientiem modernus un mūsdienu tehnoloģijām atbilstošus pakalpojumus te pat reģionā.


Projekta ietvaros ir iegādāta gravēšanas/frēzēšanas iekārta, lai nodrošinātu individuālo un korporatīvo klientu vēlmes, izgatavojot personificētus prezentreklāmu darbus. Papildus tam uzņēmums varēs izstrādāt dažādas sagataves juvelieriem un amatniekiem. Detalizētu informāciju par uzņēmuma pakalpojumiem iespējams iegūt, rakstot e-pastu uz rudicelatvia@gmail.com vai skatot informāciju sociālā tīkla Facebook kontā “RudIce”.


Projekta Nr.18-05-AL23-A019.2106-000013, “Juveliera gravēšanas, frēzēšanas iekārtas iegāde uzņēmuma attīstības sekmēšanai un ekonomiskās izaugsmes veicināšanai reģionā“. Kopējais finansējums 7616,95 eiro, t.sk. ELFLA finansējums 5331,86 eiro apmērā.


Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs