Lubānas vīnotava papildina ražotnes tehnisko aprīkojumu


Šajā pavasarī noslēdzies vēl viens SIA “Aiviekstes klēts” (Lubānas vīnotava) realizēts projekts ar Eiropas Savienības, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu. Izmantojot publiskā finansējuma iespējas, iegādāts tehniskais aprīkojums vīna pudeļu aizkorķēšanai, kas krietni atvieglo produkcijas iepakošanu un nodrošina produkta kvalitāti to glabājot. Papildus iegādātas arī Alembic tipa (klasiskās kupola formas) destilēšanas iekārtas stipro alkoholisko dzērienu darināšanai, lai nākotnē paplašinātu klientiem piedāvātās produkcijas klāstu.


Martā Lubānas vīnotavā noslēgusies degustāciju zāles Parka ielā 6, Lubānā izveides pirmā kārta: ir radītas funkcionāli ērtas un pieejamas telpas degustāciju, semināru rīkošanai. Tālāk plānots viesu ērtībai padarīt pieejamu kādreizējās muižas klēts iekšpagalmu, kā arī veikt uzlabojumus ražotnes tehnisko telpu labiekārtošanai un paplašināšanai.


Detalizētu informāciju par SIA “Aiviekstes klēts” ražoto produkciju, sadarbības iespējām iespējams iegūt, rakstot e-pastu uz lubanasvinotava@gmail.com, skatot informāciju sociālā tīkla Facebook kontā “lubanasvinotava” vai zvanot uz tālruni 23009410.


Projekta Nr.18-05-AL23-A019.2106-000016, “Iekārtu iegāde raudzēto dzērienu produkcijas kvalitātes paaugstināšanai un jaunu produktu izstrādei pārējo alkoholisko dzērienu produktu grupai“. Kopējais finansējums 11855,- EUR, t.sk. ELFLA finansējums 7113,- EUR apmērā.

Nepalaid garām
Jaunumi
Arhīvs