Aprīkojuma rezervācija pa telefonu +371 26649344 (Māris).

 

TŪRISMA APRĪKOJUMA NOMA

 

Biedrība „Aborieši” ar Lauku atbalsta dienesta un Lubānas novada pašvaldības atbalstu realizējusi projektu „Aprīkojuma iegāde aktīvās atpūtas nodrošināšanai un dažādošanai” Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA)   „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā”  LEADER projektu programmā. 

 

Projekta mērķis ir nodrošināt daudzveidīgas aktīvās atpūtas iespējas Lubānas un citu novadu iedzīvotājiem, sekmēt un popularizēt fiziski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu vietējiem iedzīvotājiem. Projekta ietvaros ir iegādātas 8 kanoe laivas, 12 velosipēdi, 4 teltis, 8 guļammaisi un guļam paklājiņi, krūmgriezis, motorzāģis ar ekipējumu, kā arī automašīnas piekabe ar laivu statīvu.

 

Lai padarītu Jūsu uzturēšanos brīvā dabā vēl komfortablāku un baudāmāku, minēto inventāru ir iespējams arī iznomāt, jo ir izveidota aktīvās atpūtas piederumu noma Meža ielā 12, Lubānā (aprīkojuma sarakstu un izcenojumus skatīt šeit). Noma ir pieejama visiem novada, kā arī citu apkārtējo novadu iedzīvotājiem. Inventāra rezervāciju lūgums veikt savlaicīgi.