UZŅĒMĒJI

 

LOPKOPĪBA
BIOLOĢISKĀ SAIMNIECĪBA
MEŽSAIMNIECĪBA
TIRDZNIECĪBA
RAŽOŠANA
PAKALPOJUMI
TŪRISMS

Lubānas novadā oficiāli ir reģistrēti 127 (01.01.2015.) saimnieciskās darbības veicēji (SIA, IK, IU, IDV), neskaitot novada amatniekus, biteniekus un citus darbīgus novadniekus, apstiprinājumam pievienojam sarakstu.

 

Darbības jomas ir dažādas- lauksaimniecība, lopkopība, mazumtirdzniecība, kokapstrāde, sabiedriskā ēdināšana, hidrosēšana, transports, auto remonts, stādaudzēšana, grāmatvedība, skaistumkopšana, pārtikas produktu ražošana.

 

Tā kā pagaidām piekrišanu informācijas izplatīšanai esam ieguvuši no neliela skaita saimnieciskās darbības veicējiem, tad tiem šoreiz pievēršam nedalītu uzmanību un ceram, ka arī pārējie sniegs par sevi ziņas.  Ja kopējā sarakstā atrodat sava uzņēmuma nosaukumu, bet tas nav iekļauts nozaru sadaļās, viss ir labojams- sniedziet ziņas un tās tiks atspoguļotas šajā sadaļā.

 

Ceram, ka visi kopā turpmāk aizvien vairāk izmantosim savā novadā atrodamās preces un pakalpojumus (ja vien zināsim par šo preču un pakalpojumu esamību), ar savu naudu ikdienu balsojot par Lubānas novada attīstību un cilvēku dzīvi šeit arī turpmāk!